Ми робимо атракціони. Тільки атракціони.
Завжди сучасні, якісні та технологічні.

Торгова марка РИФ відома на ринку атракціонів вже більше 20 років. Всі ці роки ми виробляємо водні та паркові атракціони, які дарують виключно позитивні емоції дорослим і дітям.

Висока якість нашої продукції вже відома покупцям в Німеччині і Франції, Греції та Болгарії, Іспанії і Португалії, Голландії та Польщі, Іспанії та Литві, Швейцарії та Молдові, Грузії та Узбекистані, ОАЕ та Ірані, Ізраїлі та Гваделупі, Шрі-Ланці та Азербайджані.

Щороку до цього значного списку додається нова країна.

Ну і звичайно, Україна – величезна кількість локацій з працюючими атракціонами. Але країна велика, і щороку з’являються нові локації – атракціони в розважальних центрах, атракціони в парках або водні атракціони в прибережних зонах.

Більше 20 років динамічного розвитку і усталені традиції виробництва різних водних і паркових атракціонів, кращі фахівці галузі та використання матеріалів тільки високої якості дозволяють нам пропонувати ринку тільки найкращі та завжди актуальні атракціони. Ми пропонуємо нашим замовникам найактуальніші, красиві, функціональні, довговічні і головне – безпечні атракціони.

Коли ми говоримо про якість та безпеку, це означає «Вибір без компромісів». Ми виробляємо нашу продукцію відповідно до кількох європейських норм, навіть якщо вони не є обов’язковими до застосування в нашій країні.

Вся продукція, представлена ​​на сайті – це власна виробнича програма групи компаній RIF®.