Якість і безпека

У грудні 2014 року на підприємстві була запроваджена багатоступенева система контролю якості за стандартом ISO 900 : 2008. Впровадження цієї системи підтверджує міжнародний сертифікат, виданий провідним сертифікаційним органом Європи TUV_SUD. Цей сертифікат показує, що система менеджменту якості на підприємстві відповідає всім міжнародним нормам і спрямована на постійне поліпшення якості продукції, що випускається.

У грудні 2017 року ми провели переатестацію нашої системи якості по новому, ще більш жорсткому, європейському стандарту ISO 9001: 2015 і успішно підтвердили це в грудні 2018 року.

Цей сертифікат дозволяє нам продавати продукцію в країнах Євросоюзу. Наші атракціони присутні в Німеччині та Франції, Греції та Болгарії, Іспанії та Португалії, Голландії та Польщі, Іспанії, Литві та Швейцарії. І покупці не з Євросоюзу – Молдова та Грузія, Вірменія та Узбекистан, Об’єднані Арабські Емірати та Іран –могли гідно оцінити якість нашої продукції.

Ми поставляємо продукти, які розроблені і вироблені з урахуванням всіх норм безпеки та здорового глузду. У виробництві використовуємо тільки матеріали від надійних і перевірених постачальників.

Ми приймаємо участь у міжнародних виставках і постійно вчимося, що дозволяє нам створювати якісні та безпечні атракціони.

Ви завжди можете розраховувати на те, що запропоновані нами рішення забезпечать створення максимально безпечного середовища для ваших відвідувачів.

Система управління якістю на підприємстві RIF сертифікована по ISO 9001: 2015.