Чому саме RIF?

У 2018 році нам виповнилося 20 років. І всі ці роки ми були разом з вами – людьми, які дарують іншим людям радість і позитивні емоції.

23 роки динамічного розвитку і усталені традиції виробництва різних водних і паркових атракціонів, кращі фахівці галузі та використання матеріалів тільки найвищої якості дозволяють нам пропонувати ринку тільки найкращі та завжди актуальні атракціони.

Вся продукція, яка представлена ​​на сайті, – це виключно власна виробнича програма групи компаній RIF®.

Наш кінцевий продукт виробництва – це різноманітні атракціони RIF® з їх традиційно високою якістю і найкращим в галузі сервісним обслуговуванням.

Наші атракціони завжди дуже вигідно відрізняються якістю, надійністю, зручністю і мають різні додаткові функції, які розширюють можливості експлуатації атракціонів у вашому розважальному комплексі.

Коли ми говоримо про якість, це означає “Вибір без компромісів”. Ми робимо свої атракціони тільки з найкращих матеріалів з використанням комплектуючих високої якості, які пройшли жорсткий вхідний контроль.

Коли ми говоримо про економію і раціональність, це означає “Розумна достатність”. Ми ніколи не запропонуємо вам купити зайвого – тільки те, що необхідно саме вам, і тільки в тій комплектації, яка забезпечить швидкий і недорогий запуск в експлуатацію і довготривалу безперебійну роботу атракціонів.

Завдяки команді досвідчених і кваліфікованих фахівців забезпечується найкраща в галузі технічна підтримка, а також сервісне обслуговування всіх видів паркових і водних атракціонів.

Ми не просто продаємо атракціони або схоже на паркове або водне обладнання інших виробників, а пропонуємо покупцеві найширший вибір на цьому ринку і відмінну якість продукції, яка повністю адаптована для роботи в парках, на пляжах або в складі розважальних комплексів.

Ми виробляємо наші атракціони такими, що вони не потребують складного технічного обслуговування і спеціальних умов зберігання, отже, вартість утримання обладнання RIF® практично зведена до нуля.

Система довгострокової якості, що включає в себе гарантію, оперативний сервіс, постачання запасних частин і комплектуючих, робить більш привабливими інвестиції в атракціони RIF®.

Ми пропонуємо своїм покупцям максимум комфорту від спілкування з нами, починаючи від моменту консультації при виборі обладнання і закінчуючи максимально оперативним сервісом під час його експлуатації.

Ми готові запропонувати вам кваліфіковану консультацію по підбору найбільш оптимальних моделей обладнання з урахуванням аналізу місцевого ринку атракціонів і доцільних фінансових витрат.

Кінцева мета роботи нашої фірми – ефективна і прибуткова робота вашого обладнання, бо тільки це гарантує, що ви знову і знову звертатиметеся до нас. Багато наших клієнтів з року в рік розширюють свій бізнес, використовуючи новинки від фірми «RIF» – надувні батути, паркові атракціони, електрочовники, водні атракціони та багато іншого. У нашому асортименті присутні всі найбільш трендові атракціони в світі – мотузкові парки, скеледроми, ніндзя-парки, надувні батути, ігрові кімнати, водні гірки та атракціони та багато іншого.

Наша продукція для тих, хто розуміє – хороша річ не може коштувати дешево.

Повірте, наші атракціони тільки СХОЖІ на атракціони, які виробляються іншими компаніями. Це так само, як всі автомобілі схожі один на одного (всі їздять, майже у всіх є чотири колеса і кермо, у всіх є багажник тощо). Але ви ж точно знаєте, чим вони відрізняються один від одного?

Тут аналогічна ситуація, тільки ваш вибір може мати набагато серйозніші наслідки. Постачальник, якого ви обираєте, може мати вирішальне значення для успіху вашого бізнесу, повернення ваших інвестицій і вашого благополуччя в кінцевому підсумку. Пам’ятайте про це, коли робите вибір!

Ми робимо атракціони. Тільки атракціони. Завжди сучасні, якісні та технологічні.