Матеріали і технології

Основою високої якості надувних батутів, водяних гірок, атракціонів, що буксируються моторним човном, гідроциклом або катером та екстремальних атракціонів, дитячих ігрових лабіринтів а також інших паркових атракціонів і електрочовників виробництва RIF, є використання у їх виробництві найсучасніших комплектуючих та матеріалів від провідних світових виробників.

Всі наші буксирувані та екстремальні атракціони, водяні гірки та обладнання для відпочинку на воді з минулого року виробляються з унікального п’ятишарового матеріалу щільністю 850г / м² і 1050г / м² виробництва Південної Кореї. Цей матеріал ми поставляємо в країну самостійно і це кращий з матеріалів, які ми перевірили за 20 років роботи. Він має виняткову еластичність і міцність, а також найвищою в своєму класі адгезію (тобто міцність зчеплення ПВХ поверхні з основою). Цей матеріал не гниє, не руйнується від тривалого впливу морської води і не вигорає на сонці.

Використовується тільки клейове з’єднання, воно трохи дорожче зварювання, але дозволяє здійснювати багатоступінчастий контроль якості. Температурну стійкість шва забезпечує термоактіватор клею від лідера світової хімічної індустрії “Bayer AG”. Використання більш дешевого процесу – зварювання – для подібних виробів неприпустимо. При зварюванні немає можливості проконтролювати якість, і відбувається перегрів поверхневого шару тканини. Цей процес дешевше і продуктивніше, але атракціони, які працюють в прокаті, виходять украй недовговічними.

Деякі частини атракціонів, надувні батути і батутні комплекси виробляються з використанням технології зшивання. Ці вироби негерметичні, так як при зшиванні відбувається місцеве руйнування основи тканини і її поверхневого шару. Ми використовуємо зшивання або в тентових частинах конструкції, тобто там, де оболонка не наповнюється повітрям, або у виробах з постійним нагнітанням повітря від компресора, де його незначна втрата не є критичною.

Майже всі зображення на наших атракціонах виконані аплікацією, вони будуть з Вами завжди, а не перші два місяці експлуатації, на відміну від мальованих або надрукованих на принтері.

Яскраві зображення героїв улюблених мультфільмів будуть приваблювати малечу, і тішити Вас протягом усього терміну експлуатації атракціону.

Всі металеві частини атракціонів, навіть ті, які приховані від очей, виготовляються тільки з нового металу, з сертифікатом якості і тільки від перевірених постачальників. Для зварювання використовуються тільки напівавтомати, що працюють в середовищі інертного газу.

Якісна підготовка деталей атракціону під фарбування, а потім фарбування порошковими фарбами забезпечує гарний захист металу і гарантує довговічність.

Це дозволяє конструкції зберігати свій первинний вигляд багато років і позбавляє Вас від неприємної необхідності щороку фарбувати або ще гірше – постійно відновлювати працездатний стан атракціону.

Матеріали, використовувані у виробництві корпусу електрочовнів – це продукція під торговою маркою CRYSTIC. Матеріалами цього виробника користуються більшість яхтобудівних компаній в світі. Піклуючись про екологію, ця компанія створює матеріали з низькою емісією шкідливих речовин в навколишнє середовище.

І звичайно ж, всі кращі матеріали – ніщо, без кваліфікованих фахівців фірми РИФ. Ми створили кращу в нашій галузі команду професіоналів в різних сферах, яка в змозі виконати будь-який, навіть самий незвичайний запит клієнта.

Постійне спілкування з клієнтами дає нам можливість удосконалювати наші атракціони, використовуючи досвід експлуатації і конструктивні критичні зауваження.

Як наслідок, ми пропонуємо Вам виключно надійні паркові і водні атракціони в самому широкому асортименті.